środa, 21 grudnia 2011

Wstępniak

Zbliżając się do ćwierć wieku życia, postanowiłem pisać o swoich spostrzeżeniach, na temat świata w którym żyjemy aktualnie.
Postaram się też wracać do rzeczy, które kiedyś w moich czasach młodości były fajne, lecz gdzieś zniknęły lub technologia wyparła je z obiegu.

Pozdro